Zobacz więcej ofert pracy

TELEMARKETER

OPTIMO Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5776 dni temu

Ogłoszenie numer: 46421, z dnia 2008-07-07

Biuro Przedstawicieli Handlowych Optimo Sp. z o.o. zajmujących się sprzedażą usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonii komórkowej dla rynku biznesowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Aktywny kontakt telefoniczny
  • Umawianie pracowników na spotkania z klientami biznesowymi
  • Prowadzenie dokumentacji z umówionych spotkań
  • Inne prace telemarketingowe w zależności od aktualnie prowadzonej akcji
  • Wymagania

  • Doświadczenie w branży telemarketera min. 1 rok
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pozyskiwania kluczowych klientów
  • Nienormowany czas pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Miły, przekonujący głos
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Znajomość komputera i sprawne posługiwanie się w biurze
  • Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Pracę w dynamicznej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, uzależniona od wyników pracy
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.