Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Telemarketera/Telemarketerki

Pieroth Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5965 dni temu

Ogłoszenie numer: 40142, z dnia 2008-02-15

Generalny Przedstawiciel Winiarni z Niemiec i Francji, istniejący na rynku polskim od 15 lat poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie nawiązywanie kontaktów z klientami Firmy w celu sprzedaży jej artykułów.

Wymagania

  • minimum średniego wykształcenia
  • miłego głosu i dobrej dykcji
  • komunikatywności i optymizmu
  • umiejętności pracy w zespole
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w telmarketingu.
  • Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • elastyczny wymiar godzin pracy (tylko w dni robocze)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + prowizja)
  • szkolenia
  • umowę zlecenie