Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Telemarketerów/Telemarketerki oraz Przedstawicieli Handlowych/Doradców do spraw win

Pieroth Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6052 dni temu

Ogłoszenie numer: 36479, z dnia 2007-11-20

firma oferująca wysokogatunkowe wina z wybranych winnic, lider w sprzedaży bezpośredniej win, obecna na polskim rynku od 15 lat zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zadaniem zatrudnionych osób będzie doradztwo i sprzedaż.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum średniego wykształcenia
  • komunikatywności i optymizmu
  • silnej motywacji do pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • w przypadku telemarketerów miłego głosu i dobrej dykcji; dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.
  • w przypadku Przedstawiciela Handlowego wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B i własny samochód
  • Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • elastyczny wymiar godzin pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia w kraju i za granicą
  • materiały reklamowe w celu pozyskania klientów
  • różne formy zatrudnienia
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.