Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Terapeutka / Terapeuta SPA

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom., ul. Ułańska 5 , 60-748 Poznań

Poznań

23 dni temu

Ogłoszenie numer: 3351972, z dnia 2020-05-09

Mamy nadzieję, że nasz Hotel okaże się właśnie propozycją dla Ciebie i że wspólnie stworzymy wspaniały zespół!

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Wybrana przez nas osoba na stanowisko Terapeutka/Terapeuta SPA odpowiedzialna będzie za utrzymywanie najwyższych standardów obsługi naszych gości, a także za efektywną organizację własnej pracy.

Do zadań Terapeuty SPA należeć będzie:

  • zapewnienie obsługi gościom hotelu na najwyższym poziomie,
  • opanowanie szczegółowej wiedzy dotyczącej oferty zabiegów SPA, a także szczegółowe przestrzeganie zasad panujących w dziale SPA.
  • przeprowadzanie badania potrzeb w zakresie zabiegów kosmetycznych oraz masaży, wskazań i przeciwwskazań do zabiegów, w zakresie doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej
  • wykonywanie zabiegów oferowanych w SPA
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo we wszystkich szkoleniach organizowanych przez Pracodawcę z zakresu: zabiegów, sprzedaży, obsługi Klienta.
  • obsługa systemów rezerwacji Klienta,

 Ważne jest, aby wybrane osoby charakteryzowały się wysoką kulturą osobistą znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe (fizjoterapeuta / kosmetolog / technik)
  • bardzo dobra organizacja i etyka pracy
  • wysoka kultura osobista i motywacja

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę

Poznaj

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom.

Dynamicznie rozwijająca się firma CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom.

Poznaj stanowisko: Pracownik Obsługi Hotelu
Obowiązki zawodowe pracownika obsługi hotelu są ściśle uzależnione od rodzaju miejsca jego zatrudnienia i aktualnej sytuacji - osoba zatrudniona w tym charakterze może wykonywać prace porządkowe, konserwacyjne lub naprawcze (w przypadku napraw niewymagających dodatkowych uprawnień), może pielęgnować rośliny ozdobne, zajmować się utrzymaniem ogrodu, urządzeń rekreacyjnych, etc. Pracownik obsługi hotelu może także organizować formalności ...
Praca Pracownik Obsługi Hotelu