Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Terenowy Koordynator Projektów Budowlanych

Gemini Polska Sp. z o.o.

Wrocław

25 dni temu

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań:
  • Koordynowanie inwestycji remontowo budowlanych w miejscu ich powstawania oraz częściowo zdalnie
  • Koordynowanie procesu powstawania wycen realizacji projektów, na podstawie projektów oraz przedmiarów robót budowlanych
  • Przestrzeganie założonych budżetów i harmonogramów dla każdej z realizacji
  • Odbiór techniczny i formalny inwestycji
  • Odbiór dokumentacji powykonawczej
Oczekujemy:
  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze budowlano-architektonicznym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w terenie (3-4 dni w tygodniu)
  • Prawo jazdy kat B
  • Podstawy kosztorysowania
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Znajomość warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki
  • Znajomość czytania projektów architektonicznych
  • Uprawnienia budowlane lub architektoniczne będą dodatkowym atutem
Zapewniamy:
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę zespołową w miłej atmosferze,
  • Opiekę medyczną w prywatnej przychodni,
  • Zniżki w Aptece Internetowej.
Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych