Zobacz więcej ofert pracy

Test Manager

Devire
Warszawa
praca stacjonarna
1849 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL38080

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla naszego Kilenta - jednego z liderów branży ubezpieczeń, działającego również w sektorze inwestycyjnym  - poszukujemy kandydata na stanowisko Test Manager

Osoba na tym stanowisku weźmie udział w strategicznym projekcie migracji systemów informatycznych z perspektywą kontynuacji współpracy również na kolejnych projektach klienta.

Zakres obowiązków:

  • Zaplanowanie testów w rozpoczynającym się projekcie migracyjnym (testy systemowe, integracyjne, akceptacyjne)
  • Zdefiniowanie zakresu testów oraz podejścia do testów
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z testami oprogramowania: plany testów, strategie testów, przypadki testowe, raporty z testów
  • Koordynacja pracy zespołu testerów w projekcie
  • Monitoring i kontrola testów, koordynacja aktywności testowych na wszystkich poziomach testów, współpraca z zespołem projektowym i Biznesem w ramach prowadzonych testów
  • Dbanie o realizację testów zgodnie z planem i harmonogramem testów

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy w roli Test Leadera / Test Managera oraz minimum 4 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania (mile widziana branża ubezpieczeniowa)
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji testowej (plany testów, strategie testów, przypadki testowe)
  • Samodzielność, bardzo dobrą organizację czasu pracy, nastawienie na cel i jakość
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobrze rozwinięte umiejętności miękkie
  • Znajomość SQL w stopniu pozwalającym na samodzielne przygotowywanie zapytań
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Word, MS Excel)
  • Doświadczenie w testowaniu migracji systemów i baz danych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Współpracę opartą o kontrakt B2B (via Devire)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pracę w metodyce zwinnej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.