Zobacz więcej ofert pracy

Test Manager

BCF Software Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
1526 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą zatrudniającą utalentowanych programistów, kierowanych przez menedżerów z ponad 15-letnim doświadczeniem w globalnym rynku rozwoju oprogramowania. Dzięki wysokiej jakości usług i atrakcyjnym portfolio rozwijamy się w tempie ponad 40% rocznie, zarówno pod względem ilości pracowników, jak i przychodów. Jeśli pragniesz szybkiego rozwoju zawodowego, APLIKUJ i dołącz do naszego zespołu. Zapewniamy pełną poufność Twojego zgłoszenia!

Job location: Wrocław, Poland
 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Definiowanie procesów testowych i dokumentacji testowej wraz z partnerami projektu
  • Kierowanie zespołami testowymi i procesem testowania (planowanie, koordynacja i przeprowadzanie testów)
  • Wdrażanie długoterminowej strategii dla zespołów w celu weryfikacji aktualizacji i ich interoperacyjności z wieloma systemami
  • Współdziałanie z zespołami testowymi i integracyjnymi przy tworzeniu środowisk testowych, generowanie przypadków testowych i danych testowych
  • Zarządzanie ustaleniami i zgłaszanie błędów
  • Zarządzanie i organizowanie testów E2E oraz testów weryfikacyjnych dla istniejących i nowych przypadków
  • Codzienne śledzenie statusu przygotowania i wykonania oraz postępów testów, obsługa krytycznych problemów, ocena ryzyka prac testowych
  • Weryfikacja i  planowanie zasobów testowych zgodnie z odpowiednimi potrzebami
  • Kontrola nad harmonogramami testów i dostosowywanie planów wraz z  Project Managerem
  • Ocena ryzyka i kryteriów zakończenia testów
  • Prowadzenie i monitorowanie aktualizacji dokumentów porozumienia przez członków projektu
WYMAGANIA:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołami testerskimi
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym (w mowie i w piśmie)
  • Certyfikat ISTQB Advanced Test Manager
  • Doświadczenie z formatami komunikatów płatniczych ((SEPA, SWIFT, PSD2,XML/ISO payment message formats)
OFERUJEMY:
  • Pakiet relokacyjny do Wrocławia (m.in. zapewniamy mieszkanie służbowe w pierwszym miesiącu pracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusowym (do 105 zł/h netto B2B)
  • Wyjątkową możliwość rozwijania wg ścieżek: menadżerskiej i technicznej
  • Praca w nowoczesnej strukturze organizacyjnej
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Praca z nowoczesnymi technologiami i globalnymi klientami
  • Benefity (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport).
Please make sure you insert the following statement along with your CV:
“I hereby agree for the use of personal data included in my job application as required for the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2002 No 101, item 926 with further amendments)”.