Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Test Manager / Manager ds. Testów Wrocław
Test Project Manager (ze znajomością języka angielskiego)

Capgemini Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2184 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław

Nr. ref.: 02/05EA/Wro

Opis stanowiska:

Jako Test Project Manager będziesz odpowiadać za planowanie i realizację testów systemów informatycznych oraz doskonalenie procesu testowego, celem wsparcia jakości naszych rozwiązań. Będziesz brać udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla klientów zagranicznych, związanych z integracją systemów, systemami dedykowanymi oraz systemami otwartymi. Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie zarządzanie testami w projektach, jak również planowanie i koordynowanie pracy zespołu testerów.

Profil idealnego kandydata:
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu i/lub wsparciu projektów informatycznych;
  • minimum 5-letnie doświadczenie w testowaniu pełniąc różne role;
  • bardzo dobra znajomość metodyk zarządzania projektami i/lub testami, np. PMP, Prince2, ISTQB TM;
  • bardzo dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania - Software Delivery Life Cycle;
  • umiejętności techniczne: znajomość podejść i narzędzi do automatyzacji testów oraz podstaw programowania;
  • umiejętność określania metod postępowania testowego;
  • zdolność do zarządzania ryzykiem, zmianami i błędami oraz umiejętność raportowania statusów;
  • umiejętność zarządzania danymi i środowiskiem testowym będzie dodatkowym plusem;
  • chęć poznawania nowych technologii i zdobywania nowych umiejętności;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole;
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.
„Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.“