Tester Oprogramowania [rekrutacja online]

Webanywhere sp. z o.o.

Katowice

3 dni temu

Webanywhere to firma założona w 2003 roku w Wielkiej Brytanii, będąca jednym z liderów rozwiązań e-learningowych na rynku brytyjskim.

W 2012 roku otworzyliśmy oddział w Katowicach, w którym aktualnie zatrudniamy około 40 specjalistów. Jako Software House tworzymy własne produkty oraz zajmujemy się wdrażaniem i integracją e-learningowych systemów open source.

W związku z nowymi projektami poszukujemy profesjonalistów świadomie podążających ścieżką kariery, osób poszukujących wyzwań na stanowiskach Tester Oprogramowania.

Zakres obowiązków:
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie zapewniania jakości w firmie
  • Wykrywanie błędów w aplikacjach internetowych i mobilnych podczas przeprowadzania testów
  • Tworzenie dokumentacji i raportowanie błędów
  • Opracowywanie i zapis planów związanych z testami oprogramowania w oparciu o potrzeby systemowe
  • Codzienna współpraca z zespołem programistów
Wymagania
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale zapewnienia jakości / testowania automatycznego oprogramowania
  • Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych
  • Znajomość Java,Selenium Webdriver, TestNG
  • Znajmość GIT
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
Mile widziane
  • Znajomość Appium
  • Doświadczenie w testach automatycznych wykorzystujących środowiska rozproszone, np:. Selenium Grid / Selenoid
  • Doświadczenie w automatyzacji testów API
  • Znajomość REST, Postman /SoupUI
  • Znajomość narzedzi do generowania raportu np. Allure
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów wydajnosciowych
  • Znajomość Jmeter
  • Doświadczenie w pisaniu testów BDD wykorzystujący narzedzia Cucumber, JBehave
  • Znajomość GitlabCI lub/i innego narzędzia CI/CD
  • Planowanie, zarządzanie i monitorowanie codziennych działań zespołu
Oferujemy
  • Elastyczne formy współpracy
  • Pracę w międzynarodowym i zgranym zespole oraz koleżeńską atmosferę pracy
  • Udział w imprezach i wyjściach integracyjnych
  • Dogodną lokalizację biura
  • Bezpłatny parking dla pracowników firmy
  • Pyszną kawę
  • Częściową pracę z domu po okresie próbnym i elastyczne godziny pracy
  • Lekcje angielskiego z native speakerem
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe
  • Dwa dodatkowe dni urlopu po okresie próbnym

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, prześlij swoją aplikację.

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Poznaj

Webanywhere has been founded in 2003 as a learning technology company providing solutions to the education sector. Our clients are over 4000 schools and companies across the world. We are the first official Moodle Partner in Poland, implementing e-learning platforms and open-source systems. Since 2011 we are cooperating with IT specialist from Poland. In April 2012 we have opened the office in Katowice where now we employ over 70 staff.