Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Tłumacz dwujęzyczny (język włoski i angielski)

Centro Italiano di Cultura
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
6012 dni temu

Ogłoszenie numer: 37484, z dnia 2007-12-11

Centro Italiano di Cultura zajmuje się promowaniem języka i kultury włoskiej. Oprócz działalności kulturalnej zajmujemy się tłumaczeniami, kursami językowymi, kursami dla firm oraz zapewnianiem stałej obsługi językowej.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr Ref.: BI/711/07

Opis stanowiska

Wykonywanie tłumaczeń polsko-angielsko-włoskich, stała obsługa językowa

Wymagania

- Biegła znajomość języka włoskiego - Biegła znajomość języka angielskiego - Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office) - Doświadczenie w tłumaczeniach będzie atutem - Dyspozycyjność i umiejętności interpersonalne

Oferujemy

-stałą posadę w Bielsku-Białej lub Tychach -ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku -atrakcyjne wynagrodzenie