Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz EN-FR i EN-DE

Translavic Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3513 dni temu

Ogłoszenie numer: 525039, z dnia 2014-10-07

Translavic to biuro tłumaczeń pisemnych obsługujące klientów europejskich i amerykańskich.
Tłumaczymy kampanie reklamowe, instrukcje obsługi, raporty i kampanie instytucji europejskich, podręczniki do nauki języków obcych, akty notarialne, wyroki sądowe, dokumentacje medyczne, katalogi mody, broszury firmowe... nie da się wszystkiego wymienić. Miliony słów rocznie na wszystkie języki europejskie.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Tłumaczenie tekstów z j. angielskiego na j francuski lub z j. angielskiego na j. niemiecki;
  • Redagowanie i weryfikacja tłumaczeń;
  • Kontrola jakości przetłumaczonych tekstów;
  • Tworzenie słowników, instrukcji dla tłumaczy, baz terminologicznych.

Wymagania

  • Język ojczysty: francuski lub niemiecki;
  • Biegła znajomość j. angielskiego;
  • Znajomość j. polskiego mile widziana;
  • Wykształcenie wyższe filologiczne;
  • Doświadczenie w tłumaczeniu i redagowaniu tekstów;
  • Umiejętność planowania i efektywnej organizacji pracy;
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Przyjemną atmosferę pracy w profesjonalnym otoczeniu;
  • Ciekawe teksty do tłumaczenia;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do stanowiska oraz doświadczenia zawodowego;
  • Pakiet medyczny w centrum ENEL-MED oraz atrakcyjne zbiorowe ubezpieczenie.