Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Tłumacz Kraków
Tłumacz języka angielskiego i włoskiego

NES Global Talent
Kraków
praca stacjonarna
2047 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy budowlanej realizującej projekt infrastrukturalny poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Tłumaczenia ustne i pisemne w ramach:
  • Porozumienia między pracownikami,
  • Prowadzonych spotkań, narad, szkoleń,
  • Korespondencji, dokumentacji.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dobra znajomość języka włoskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w tłumaczeniach ustnych zdobyte w firmie budowlanej.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku profesjonalistów,
  • Wynagrodzenie w wysokości około 6 000 PLN brutto.

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja