Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Tłumacz Warszawa
Tłumacz języka angielskiego

MIW Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3045 dni temu

Ogłoszenie numer: 952392, z dnia 2016-01-30

MIW Sp. z o.o. istnieje od 2009 roku i jest właścicielami następujących marek:

  • Biuro tłumaczeń MIW
  • Szkoła językowa Warsaw English Academy WeAcademy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

W związku z intensywnym rozwojem działalności, Biuro Tłumaczeń MIW poszukuje tłumaczy języka angielskiego do współpracy stacjonarnej. Idealny kandydat ma przekrojową wiedzę i wszechstronne zainteresowania, łatwość w odnajdywaniu informacji, talent do rozumienia tekstu pisanego w tekście źródłowym oraz wytrwałość w dążeniu do jasnego wyrażania treści w języku docelowym.

Osoba współpracująca z nami na tym stanowisku zajmować się będzie:

  • wykonywaniem tłumaczeń przygotowanych do poświadczenia / poświadczonych,
  • wykonywaniem tłumaczeń zwykłych.

Zakres tematyczny przekładów będzie zróżnicowany i obejmować będzie tłumaczenia prawnicze, ekonomiczne, marketingowe, techniczne, medyczne, w zależności od kompetencji tłumacza.

Wymagania

Bezwzględnym wymaganiem wobec osoby na tym stanowisku jest:

  • bardzo dobra znajomość zarówno języka angielskiego, jak i polskiego,
  • konieczna jest również znajomość MS Word
  • posiadanie uprawnień tłumacza przysięgłego lub ukończenie studiów podyplomowych w zakresie tłumaczeń prawniczych będzie znaczącym atutem.

Oferujemy

  • wiele interesujących i rozwijających zleceń, dzięki którym nie będziesz narzekać na monotonię,
  • możliwość udoskonalenia warsztatu,
  • współpracę z prężnie rozwijającym się biurem tłumaczeń,
  • pracę w centrum Warszawy.