Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Tłumacz Wrocław
Tłumacz języka włoskiego lub francuskiego

Funmedia sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4182 dni temu

Ogłoszenie numer: 247823, z dnia 2012-12-14

Funmedia sp. z o.o. to lider w branży e-learning. Jako jedna z pierwszych stworzyła szkołę języków obcych online. Firma, poza interaktywnymi kursami językowymi, oferuje także kursy specjalistyczne. Obecnie sprzedaje kilkadziesiąt produktów w 15 krajach. Jako jedyna w Polsce posiada akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej dla podręcznika internetowego.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Praca zdalna
  • Tłumaczenie części składowych kursu e-learningowego do nauki języka niemieckiego na włoski lub francuski (zależnie od znajomości języka)

Wymagania

  • Samodzielna praca przy tłumaczeniu kursu językowego
  • Dobra organizacja pracy, terminowość
  • Umiejętności obsługi Internetu, aplikacji biurowych
  • Samodzielne wyszukiwanie informacji
  • Samodzielna kontrola jakości tworzonych materiałów

Język:

  • Włoski lub francuski - biegły
  • Niemiecki - bardzo dobry
  • Angielski - podstawowy

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka HTML
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu korekty językowej
  • Doświadczenie w pracy przy użyciu kursów e-learningowych

Oferujemy

  • Pracę przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych
  • Możliwości rozwoju
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z młodym i ambitnym zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie