Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Tłumacz Poznań
Tłumacz / Tłumaczka języka koreańskiego

Asistwork sp. z o. o.
Poznań
8 500 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
119 dni temu
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie tłumaczeń polsko-koreańskich, angielsko- koreańskich
  • Tłumaczenia ustne wewnątrz firmy oraz podczas wyjazdów służbowych
  • Pomoc w administracji firmowej
  • Wsparcie członków zarządu i działań związanych z codziennym funkcjonowaniem spółki
  • Wsparcie językowe dla wszystkich działów w firmie: administracja, finanse, technologia, BHP itd.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe filologiczne (preferowane kierunki: filologia angielska, koreanistyka)
  • Doskonała znajomość języka koreańskiego (C1/C2)
  • Gotowość do odbycia szkolenia wdrożeniowego Korei Południowej (czas trwania: 3 miesiące)
  • Doświadczenie w tłumaczeniu dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej producentem wyrobów stalowych z blach powlekanych
  • Zatrudnienie od zaraz w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym (planowany start produkcji w drugiej połowie 2024 roku)
  • Wynagrodzenie miesięczne: 8 500 zł brutto
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i realny wpływa na kształtowanie polityki finansowej firmy
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (Kostrzyńsko- Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna w Bytyniu)
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w firmie wywodzącej się z Korei Południowej

Poznaj

Solid Security Sp. z o.o.

Solid Security to doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Jak działamy

Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, realizując ustalenia z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji kontraktu.
Proponowany przez nas Zintegrowany System Ochrony, gwarantuje optymalizację procesów ochronnych, podnosząc poziom bezpieczeństwa naszych Klientów.

Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Potencjał Solid Security oparty jest o kompetentny i zaangażowany Zespół.
Działamy we wszystkich regionach Polski, poprzez profesjonalnie zorganizowaną strukturę operacyjną.

Pozycja Solid Security oraz ciągły rozwój firmy, związana jest z umiejętnością wykorzystywania wieloletniego doświadczenia, z właściwym rozumieniem potrzeb Klienta oraz inwestowaniem w kapitał ludzki i innowacyjne rozwiązania.