Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Tłumacz Poznań
Tłumacz w Spedycji Międzynarodowej

Transkap - Transoprt i Spedycja Międzynarodowa
Poznań
praca stacjonarna
4176 dni temu

Ogłoszenie numer: 248612, z dnia 2012-12-10

Firma Transportowo-Spedycyjna TRANSKAP, istniejąca na rynku transportowym od 1995 roku, poszukuje do pracy w biurze w Poznaniu osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Tłumaczenia
  • Organizowanie procesu usługi transportowej
  • Monitorowanie obsługiwanych zleceń transportowych
  • Windykacja należności
  • Współpraca z klientami
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • Biegła znajomość języka francuskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Zdolność samodzielnego podejmowania trafnych decyzji, rozwiązywania problemów, szybkiego reagowania
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, sumienność w wykonywaniu prac
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera
  • Osoba uczciwa, kontaktowa, lojalna
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia i rozwoju doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku
  • Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie wśród młodych osób
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy