Tłumacz w zespole wyrobów medycznych — język angielski
Ryszard Jarża Translations
Siechnice
młodszy specjalista (junior) / praktykant/stażysta / asystent
pełny etat / część etatu
umowa o pracę / o staż/praktykę / kontrakt B2B
rekrutacja online
8 dni temu

Ogłoszenie numer: 7315785, z dnia 2022-08-06

Firma Ryszard Jarża Translations (założona w 2000 roku) prowadzi jedną z czołowych w Polsce pracowni tłumaczeń i lokalizacji wyrobów medycznych. Zatrudniamy inżynierów biomedycznych, inżynierów biotechnologii, biologów oraz filologów angielskich — od lat zaangażowanych w opracowywanie polskojęzycznych wersji oprogramowania, dokumentacji wyrobów medycznych i badań klinicznych. Jako jedna z nielicznych firm tłumaczeniowych wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością właściwy dla producentów wyrobów medycznych.

Tłumacz w zespole wyrobów medycznych — język angielski

Miejsce pracy: Siechnice

 

Opis stanowiska

Nasza propozycja jest skierowana do absolwentów i studentów ostatnich lat studiów filologicznych i pokrewnych, których interesuje specjalizacja w takich dziedzinach, jak technika medyczna, diagnostyka laboratoryjna i zarządzanie ochroną zdrowia. Jest to stanowisko atrakcyjne dla osób początkujących, gotowych pracować pod ścisłym nadzorem jakościowym. Umożliwiamy zdobycie doświadczenia w zespole specjalistów z perspektywą przejścia na stanowisko w pełni samodzielne.

Wymagania

Zapraszamy, jeśli:

 • Masz ukończone studia wyższe, które przygotowują do pracy tłumacza, lub jesteś na ostatnim roku takich studiów (w tym drugim przypadku oferujemy płatny staż lub rozpoczęcie pracy na stanowisku asystenckim).
 • Masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe — również aktywność w trakcie studiów.
 • Chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku tłumaczeń z dziedziny techniki medycznej, diagnostyki laboratoryjnej, ochrony zdrowia i dziedzin pokrewnych.
 • Perfekcyjnie posługujesz się językiem polskim i biegle znasz język angielski. Tłumaczymy przede wszystkim na język polski!
 • Umiesz pracować pod presją czasu i dotrzymywać terminów.

 

Oferujemy

Nasza oferta:

 • Praca w firmie tłumaczeniowej innej niż wszystkie, która inwestuje w wewnętrzny zespół tłumaczy i specjalistów merytorycznych.
 • Ciekawe i zróżnicowane projekty: dokumentacja, oprogramowanie i badania kliniczne szerokiego spektrum wyrobów medycznych.
 • Dostęp do najnowszego oprogramowania wspomagającego proces tłumaczenia (również wewnętrznego oprogramowania naszych klientów).
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (po 3-miesięcznym okresie próbnym możliwa praca częściowo zdalna).
 • Możliwość finansowania szkoleń zewnętrznych, w tym studiów podyplomowych, indywidualnie uzgadniane dodatki pozapłacowe.
 • Komfortowe warunki pracy w nowym biurze w Siechnicach pod Wrocławiem: gabinety 2-osobowe, ogród, własny parking, zorganizowany dowóz z centrum Wrocławia.

 

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ. Prosimy o CV i krótki list z opisem zainteresowań w języku polskim.


Klauzula informacyjna dla Kandydatów: administratorem danych osobowych jest Ryszard Jarża prowadzący działalność gospodarczą z siedzibą we Wrocławiu, ul. Barlickiego 23/22. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy, licząc od daty ich wpłynięcia, chyba że w wyrażonej zgodzie wskazano inny termin. Przetwarzanie danych osobowych jest dokonywane na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a RODO, na podstawie zgody, w celu realizacji procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć w następujący sposób: e-mailem na adres praca@jarza.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą również przekazywane podmiotom świadczącym usługi hostingowe. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Ryszard Jarża Translations

Firma Ryszard Jarża Translations to biuro tłumaczeń specjalistycznych, które w ciągu 22 lat działalności zyskało na rynku znaczenie istotnie większe niż można byłoby się tego spodziewać po wielkości zespołu czy liczbie obsługiwanych kombinacji językowych.

Prowadzimy jedną z czołowych w Polsce pracowni tłumaczeń i lokalizacji wyrobów medycznych. Zatrudniamy inżynierów biomedycznych, inżynierów biotechnologii, biologów oraz filologów angielskich — od lat zaangażowanych w opracowywanie polskojęzycznych wersji oprogramowania, dokumentacji wyrobów medycznych i badań klinicznych. Zajmujemy się najnowocześniejszymi produktami z takich dziedzin, jak badania obrazowe, kardiologia, diabetologia, radioterapia, diagnostyka in vitro i genetyka. Jako jedna z nielicznych firm tłumaczeniowych wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 13485, właściwą dla branży wyrobów medycznych.

Ściśle i bezpośrednio współpracujemy z trzema światowymi gigantami IT — przy czym współpraca ta nie polega na okazjonalnym tłumaczeniu korespondencji handlowej, lecz na samodzielnej realizacji projektów lokalizacyjnych i głębokiej integracji naszego zespołu ze strukturami Klientów.

Od 2000 roku przetłumaczyliśmy instrukcje warsztatowe i instrukcje obsługi samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych o łącznej objętości ponad 10 milionów słów. Klienci powierzają nam również tłumaczenia z innych dziedzin techniki, takich jak chłodnictwo i klimatyzacja, elektrotechnika i automatyka przemysłowa. Co więcej, łączymy kompetencje techniczne z umiejętnością opracowywania wysokiej jakości tłumaczeń marketingowych i redagowania informacji dla prasy.

A wszystko to potrafimy zrobić w małym zespole wewnętrznym, współpracując z niewielką grupą freelancerów i oferując niemal wyłącznie tłumaczenia z języka angielskiego na polski.

 

Podobne oferty