Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Siechnice Tłumacz Siechnice
Tłumacz w zespole wyrobów medycznych — język angielski

Ryszard Jarża Translations
Siechnice
młodszy specjalista (junior) / praktykant/stażysta / asystent
pełny etat / część etatu
umowa o pracę / o staż/praktykę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
629 dni temu

Ogłoszenie numer: 7315785, z dnia 2022-08-06

Firma Ryszard Jarża Translations (założona w 2000 roku) prowadzi jedną z czołowych w Polsce pracowni tłumaczeń i lokalizacji wyrobów medycznych. Zatrudniamy inżynierów biomedycznych, inżynierów biotechnologii, biologów oraz filologów angielskich — od lat zaangażowanych w opracowywanie polskojęzycznych wersji oprogramowania, dokumentacji wyrobów medycznych i badań klinicznych. Jako jedna z nielicznych firm tłumaczeniowych wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością właściwy dla producentów wyrobów medycznych.

Miejsce pracy: Siechnice

Opis stanowiska

Nasza propozycja jest skierowana do absolwentów i studentów ostatnich lat studiów filologicznych i pokrewnych, których interesuje specjalizacja w takich dziedzinach, jak technika medyczna, diagnostyka laboratoryjna i zarządzanie ochroną zdrowia. Jest to stanowisko atrakcyjne dla osób początkujących, gotowych pracować pod ścisłym nadzorem jakościowym. Umożliwiamy zdobycie doświadczenia w zespole specjalistów z perspektywą przejścia na stanowisko w pełni samodzielne.

Wymagania

Zapraszamy, jeśli:

  • Masz ukończone studia wyższe, które przygotowują do pracy tłumacza, lub jesteś na ostatnim roku takich studiów (w tym drugim przypadku oferujemy płatny staż lub rozpoczęcie pracy na stanowisku asystenckim).
  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe — również aktywność w trakcie studiów.
  • Chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku tłumaczeń z dziedziny techniki medycznej, diagnostyki laboratoryjnej, ochrony zdrowia i dziedzin pokrewnych.
  • Perfekcyjnie posługujesz się językiem polskim i biegle znasz język angielski. Tłumaczymy przede wszystkim na język polski!
  • Umiesz pracować pod presją czasu i dotrzymywać terminów.

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Praca w firmie tłumaczeniowej innej niż wszystkie, która inwestuje w wewnętrzny zespół tłumaczy i specjalistów merytorycznych.
  • Ciekawe i zróżnicowane projekty: dokumentacja, oprogramowanie i badania kliniczne szerokiego spektrum wyrobów medycznych.
  • Dostęp do najnowszego oprogramowania wspomagającego proces tłumaczenia (również wewnętrznego oprogramowania naszych klientów).
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (po 3-miesięcznym okresie próbnym możliwa praca częściowo zdalna).
  • Możliwość finansowania szkoleń zewnętrznych, w tym studiów podyplomowych, indywidualnie uzgadniane dodatki pozapłacowe.
  • Komfortowe warunki pracy w nowym biurze w Siechnicach pod Wrocławiem: gabinety 2-osobowe, ogród, własny parking, zorganizowany dowóz z centrum Wrocławia.