Zobacz więcej ofert pracy

Traffic Manager

MOVIads Sp. z o.o. Sp.K
Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1263 dni temu

Nazywamy się MOVIads i jesteśmy zespołem pasjonatów reklamy online realizujących projekty na wielu obszarach od performance do video. Nasze marki to MOVIads – sieć reklamy video, AUDIOads- sieć reklamy digital audio, PERFOads realizująca kampanie efektywnościowe.

Na czym nam najbardziej zależy?

Na naszych klientach i pracownikach. Bez nich nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy. Dlatego staramy się zapewnić pełen komfort pracy w biurze na warszawskiej Woli oraz najwyższy poziom realizowanych projektów dla znanych brandów. Nie działamy na ogólnikach i nigdy nie obiecujemy czegoś, co nie jest do zrealizowania, zarówno w stosunku do klienta, jak i wewnętrznie - w stosunku do pracownika.

Miejsce pracy: Warszawa

Rośniemy, a z nami nasz zespół. Dlatego chcemy, aby dołączył do nas specjalista, który nie boi się wyzwań i chce wspierać zespół w realizowanych projektach.

Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja poprawności materiałów reklamowych
  • Definiowanie i bieżące zarządzanie kampaniami
  • Komunikacja w wydawcami w zakresie uruchomienia i emisji kampanii oraz bieżący nadzór nad jej realizacją
  • Analiza statystyk z realizowanych kampanii w celu ich optymalizacji
  • Cykliczne raportowanie kampanii

Oczekujemy:
  • Dokładności i sumienności, terminowości i dobrej organizacja pracy
  • Podstawowej znajomość HTML, CSS
  • Umiejętności analitycznego myślenia i analizowania danych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie specyfikacji technicznych
  • Umiejętności swobodnego korzystania z narzędzi MS Excel (formuły, wykresy, filtry)
  • Przynajmniej podstawowej znajomości programów graficznych
Mile widziane:
  • Znajomość form reklamowych w Internecie
  • Doświadczenie w pracy na przynajmniej jednym adserwerze
  • Znajomość JavaScript
Co oferujemy?
  • Pracę nad ciekawymi projektami m.in. dla znanych, globalnych marek
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach reklamy online
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną i inspirującą atmosferę
  • Samodzielność i przestrzeń w realizowaniu własnych pomysłów
  • Przyjazne wdrożenie do pracy
Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez: MOVIads Sp. z o.o. Sp. k., ul. Strąkowa 15a, 01-100 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.