Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Traktorzysta / Fabrykant
KST Konsulting sp. z o.o.
Wąsosz
pracownik fizyczny
258 dni temu

Gospodarstwo rolne specjalizujące się w hodowli bydła mlecznego poszukuje, 2 osób na stanowisko Traktorzysta/ Fabrykant, do pomocy przy pracy ze stadem krów dojnych.

Zadania
  • Mieszanie i zadawanie paszy przy pomocy wozu paszowego
  • Czyszczenie i ścielenie stanowisk krów przy pomocy maszyn
  • Ogólne prace na gospodarstwie
Oczekiwania
  • Prawo jazdy na samochód i ciągnik (B+T)
  • Rzetelność i chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie

Rodzaj umowy; do uzgodnienia

Poznaj

KST Konsulting oferuje szeroki zakres usług wspierających właścicieli ziemskich, rolników oraz powiązanych jednostek sektora agro na obszarze Polski oraz Europy Środkowej.

KST Konsulting oferuje profesjonalną pomoc w zakresie:
- Przygotowania biznesplanów, oceny opłacalności inwestycji
- Kompleksowego zarządzania gospodarstwami rolnymi
- Zarządzania technicznego produkcją polową oraz produkcją zwierzęcą
- Doradztwa specjalistów produkcji polowej i zwierzęcej
- Skutecznego inwestowania w polskie rolnictwo

Usługi wsparcia biznesu to:
- Pomoc w prowadzeniu księgowości zarówno małych jak i dużych gospodarstw
- Pomoc prawną
- Pomoc w rekrutacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi

Pomoc dla zagranicznych firm chcących prowadzić działalność w Polsce