Traktorzysta - Operator Maszyn Rolniczych

MGP ORKAN Sp. z o. o. SKA

Wrocław

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 4138183, z dnia 2021-01-19

Duże Gospodarstwo Rolne z okolic Wrocławia (gmina Długołęka) zatrudni trzech Traktorzystów - Operatorów maszyn rolniczych. Wymagana znajomość obsługi sprzętu rolniczego, prawo jazdy. Obowiązkowość i zaangażowanie.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • praca w dużym gospodarstwie rolnym
  • praca nowoczesnym sprzętem rolniczym
  • podstawowe czynności serwisowe maszyn

Wymagania

  • doświadczenie w pracach gospodarskich
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność obsługi nowoczesnych ciągników wraz z maszynami towarzyszącymi
  • prawo jazdy co najmniej kategorii B+E

Oferujemy

  • prace w prężnie rozwijającym się Gospodarstwie Rolnym
  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny system wynagrodzeń w zależności od umiejętności
  • praca w nowoczesnych obiektach

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert wraz z CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"
lub kontakt telefoniczny 71 398 80 20.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Operator maszyn jest pracownikiem, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń specjalistycznych, wykorzystywanych w działalności, prowadzonej przez daną firmę. Do codziennych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy nie tylko obsługa, lecz także konserwacja i kontrola stanu technicznego urządzeń – w przypadku wykrycia usterek, operator maszyny zgłasza konieczność przeprowadzenia naprawy u serwisanta lub ...
Praca Operator Maszyn