Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Merchandiser Wrocław
Trendwatcher & Visual Merchandiser

Artgeist sp. z o. o.
Wrocław
praca stacjonarna
1414 dni temu

Jesteśmy polską firmą e-commerce o globalnym zasięgu, która powstała w 2004 roku z pasji do upiększania wnętrz. Zmotywowani szybkim rozwojem, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu istotnych zmian w procesach zachodzących wewnątrz firmy. W związku z tym pracujemy nad aplikacją do kompleksowego zarządzania najważniejszymi działaniami wewnątrz organizacji.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: TVM/06/2020

Twoje zadania:

  • dbałość o ekspozycję produktów na kanałach sprzedaży online
  • pozycjonowanie produktów na stronach własnych online, marketplace
  • tworzenie nowych kategorii i sekcji trendowych w poszczególnych kanałach sprzedażowych
  • wskazywanie potencjalnie atrakcyjnych produktów w kanale e Commerce zbieżnych z aktualnymi trendami
  • współpraca z działami: contentu, sprzedaży, przygotowania produktu, designu
  • analiza trendów i bestsellerów firmy na wszystkich obsługiwanych rynkach zagranicznych

Wymagania:

  • minimum 3-lata doświadczenia na podobnym stanowisko z obszaru e-commerce (online)
  • bardzo dobre zrozumienie zagadnień e-commerce tj. asortyment, polityka cenowa, zarządzanie kategoriami produktów, e-merchandising, SEO, SEM
  • doświadczenie w dziedzinie dekoracji wnętrz, trendów, grafiki i wzorów będzie atutem
  • zmysł estetyczny i dbałość o jakość przygotowywanych projektów
    kreatywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2/C1- warunek konieczny
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność zarządzania i prowadzenia projektów
  • umiejętność adaptowania się do szybko zmieniających się warunków

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży ecommerce
  • motywujące wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom oraz możliwość wyboru najdogodniejszej formy zatrudnienia (UoP, B2B)
  • samodzielną pracę
  • możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby
    elastyczne godziny pracy (pracę zaczynamy między 7-9
  • kartę na zajęcia sportowe - by skutecznie naładować akumulatory po pracy
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego