Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Trener pracy / Asystent zawodowy

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Warszawa

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2127323, z dnia 2018-10-31

Ośrodek Wsparcia Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY prowadzony przez Stowarzyszenie OTWARTE DRZWI ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Diagnoza preferencji oraz predyspozycji zawodowych osób z niepełnosprawnością.
  • Pozyskiwanie nowych miejsc pracy, staży i praktyk zawodowych.
  • Współpraca z pracodawcami.
  • Wspieranie osób z niepełnosprawnością w procedurze zatrudnienia (tworzenie dokumentów aplikacyjnych, towarzyszenie w procesie rekrutacji, badania u lekarza  medycyny pracy).
  • Szkolenie niepełnosprawnego pracownika w miejscu jego pracy.
  • Przygotowanie pracodawców i ich zespołów na współpracę z niepełnosprawnym pracownikiem.
  • Za zgodą osoby z niepełnosprawnością współpraca z jej rodziną i innymi członkami najbliższego środowiska.
  • Współpraca z realizatorami innych form wsparcia i aktywizacji społecznej i zawodowej uczestników Ośrodka.
  • Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy doradcy zawodowego lub pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnościami będzie dużym atutem.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: doradztwo zawodowe, psychologia, socjologia, pedagogika lub pokrewne będzie dużym atutem.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych.
  • Duża samodzielność w pracy oraz dyspozycyjność (oferujemy pracę na pełen etat, ale godziny pracy mogą być uzależnione od rodzaju i charakteru zadań).
  • Wysoki poziom zaangażowania oraz chęć rozwoju zawodowego w strukturach organizacji pozarządowej.
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel, Power Point) oraz swoboda w obsłudze Internetu.
  • Znajomość przepisów prawa pracy.

Wymagane dokumenty i zasady przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej:

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Etapem pierwszym będzie ocena formalna i merytoryczna przesłanych dokumentów. Do etapu drugiego (rozmowy kwalifikacyjnej) zaprosimy wybranych w etapie pierwszym kandydatów/ki.

Oferujemy

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę
  • Pełną pasji i wyzwań pracę w dynamicznej organizacji pozarządowej będącej inicjatorem zmian społecznych.
  • Możliwość dalszej współpracy, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Poznaj stanowisko: Doradca Zawodowy

Doradca zawodowy zajmuje się doradzaniem i określaniem możliwych ścieżek kariery osobom bezrobotnym lub stojącym na progu życia zawodowego, a także tym, którzy widzą potrzebę zmiany obecnego miejsca zatrudnienia lub przekwalifikowania. Charakterystyka zawodu zawiera w sobie cechy profesji psychologa, lub konsultanta. Na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, oraz szczegółowego wywiadu, przeprowadzonego z ...
Doradca Zawodowy Praca Doradca Zawodowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (202)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (831)
Tarnów (49)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1886)
Radom (150)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (163)
Nysa (58)