Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Trener wewnętrzny Warszawa
Trener / Trenerka rozwoju i wsparcia sprzedaży

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca mobilna
5 dni temu
We WSiP stawiamy na innowacyjne podejście.
Jesteśmy pracodawcą, który stwarza możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym. Zatrudniamy specjalistów z obszaru sprzedaży, marketingu, IT i digital, a także redaktorów, autorów i trenerów.

Zapewniamy odpowiednie warunki pracy, a nasze działania w tym obszarze zostały docenione przez pracowników i otoczenie rynkowe. W 2023 roku znaleźliśmy się w gronie Najlepszych Pracodawców w Polsce, w rankingu magazynu Forbes i firmy badawczej Statista.

W związku z rozwojem zespołu sprzedaży w Ośrodku Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych dla którego organem prowadzącym jest WSiP, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół

Miejsce pracy: Warszawa, Łódź

Główne zadania:
  • Stała współpraca z dedykowanym zespołem Konsultantów Sprzedaży szkoleń ORKE dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych w całej Polsce
  • Współpraca z kierownikiem zespołu sprzedażowego i identyfikacja obszarów do doskonalenia oraz rozwoju kompetencji sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za podnoszenie standardów pracy i jakości sprzedaży maksymalizujących realizację celów sprzedażowych
  • Prowadzenie coachingów, udzielanie feedbacku i monitorowaniem jego wdrożenia w pracy konsultantów
  • Wdrożenie nowych konsultantów sprzedaży
Oczekiwania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie jako trener sprzedaży
  • Praktyczne doświadczenie w sprzedaży usług
  • Doskonałe umiejętności dydaktyczne i interpersonalne
  • Umiejętność praktycznego wykorzystywania metod i technik szkoleniowych
  • Otwartość na zmiany, chęć uczenia się i zmieniające się potrzeby rynku edukacyjnego
  • Umiejętność planowania, organizacji i realizacji zaplanowanych działań
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (cała Polska)
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji
  • Umowa o pracę oraz niezbędne narzędzia (samochód, tablet, telefon)
  • System motywacyjny oparty o realizowane cele
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny oraz możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
  • Możliwość rozwoju kompetencji na stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Dowiedz się więcej na www.praca.wsip.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o brzmieniu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

INFORMACJA NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Administrator danych osobowych - jest WSiP S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96.

Administrator danych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: iod@wsip.pl we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Poznaj

Łączy nas… edukacja!

Zatrudniamy 600 pracowników, rocznie mamy ponad dwa tysiące współpracowników. Pracujemy w różnorodnych
zespołach nastawionych na współpracę i innowacyjność.