Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ustawiacz maszyn - brygadzista

Lumel Alucast Sp. z o.o.

Zielona Góra

147 dni temu

Ogłoszenie numer: 1949877, z dnia 2018-04-25

W Lumel liczy się pozycja najpopularniejszej marki branżowej w Polsce.

W Lumel liczy się tytuł firmy 25-lecia w Zielonej Górze.

W Lumel liczysz się Ty, Twoje pomysły i Twoja kariera.

Lumel – liczy się wszystko.

Więcej informacji o naszej firmie na:

www.odlewy.lumel.com.pl

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy
do Działu Odlewni poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • montaż i demontaż form na maszynach do odlewania ciśnieniowego aluminium,
  • ustawianie parametrów procesu odlewania,
  • optymalizacja procesów odlewniczych,
  • bieżąca kontrola stanu technicznego form,
  • ocena jakości odlewanych części,
  • nadzór nad 10-osobowym zespołem pracowników.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w odlewni ciśnieniowej,
  • umiejętność przezbrajania maszyn,
  • znajomość budowy form odlewniczych,
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
  • transparentny system premiowania,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. dopłaty do świąt, wakacji, zajęć sportowo-rekreacyjnych,
  • szkolenia, kursy wspierające rozwój zawodowy,
  • dobrą atmosferę oraz wsparcie na każdym etapie kariery w Lumel Alucast Sp. z o.o.

Poznaj

Należymy do czołowych europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej oraz precyzyjnych odlewów ciśnieniowych. Działamy na rynku od 1953 r. LUMEL ALUCAST Sp. z o. o. specjalizuje się w - produkcji i obróbce odlewów wysokociśnieniowych ze stopów aluminium - projektowaniu i wykonawstwie form i narzędzi - usługach w zakresie obróbki mechanicznej (CNC), powierzchniowej, lakierowania i montażu - doradztwie technicznym

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Brygadzista Praca Brygadzista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (772)
Wałbrzych (49)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (201)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1020)
Tarnów (78)
Nowy Sącz (57)
Mazowieckie:
Warszawa (2144)
Radom (193)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (100)