Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Vendor Master Data Designer

ANTAL SP. Z O.O.

Kraków

210 dni temu

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Dywizja Antal IT Services jest zespołem wąsko wyspecjalizowanych konsultantów realizujących projekty rekrutacyjne w branży IT. 30 doświadczonych konsultantów z sukcesem zamyka ponad 350 projektów rocznie. W skład Antal IT Services wchodzą trzy zespoły: IT Tech oraz IT Sales specjalizujące się w rekrutacjach stałych, a także IT Contracting, zajmujący się outsourcingiem specjalistów IT.

Wspieram w rekrutacji jednego z czołowych dostawców urządzeń wspomagających wypełnianie domowych obowiązków, światowego producenta, który stawia na nowoczesne rozwiązania.

Vendor Master Data Designer
Miejsce pracy: Kraków

Stanowisko
 

Obecnie firma poszukuje Vendor Master Data Design Experta który dołączy do istniejącego już zespołu zlokalizowanego w Krakowie. Zespół ten odpowiada za zarządzanie rozwojem rozwiązania  opartego na platformie SAP. Rozwiązanie to obejmuje wszystkie obszary funkcjonalne w obszarze biznesowym, takie jak finanse, sprzedaż, łańcuch dostaw i logistyka. Rozwiązanie jest wdrażane w większości krajów europejskich, w Ameryce Łacińskiej (Brazylia), a obecnie w Ameryce Północnej (USA) . Obecnie wdrażany jest dodatkowy zakres, zarówno funkcjonalny, jak i geograficzny.

Codzienne zadania eksperta będą obejmować między innymi takie zadania jak:

  • prowadzenie i uczestniczenie w projektach gdzie wykorzystywane są dane podstawowe dostawcy,
  • kontrola głównego schematu danych, procesu zmian, metodologii migracji danych,
  • obsługa konfiguracji danych podstawowych i ładunków danych masowych,
  • doskonalenie procesów

Ponadto Vendor Master Data Design Expert będzie współpracował z działami Business Intelligence, architektami oraz  pomocą techniczną w zakresie swojej specjalizacji. Będzie także brał udział w sesjach wymagań biznesowych w celu wsparcia prac nad tworzeniem stabilnego rozwiązania wspierającego wymagania biznesowe. Rola ta zakłada także podróże w obszarze regionu EMEA w wymiarze ok 30% czasu pracy.

Od kandydata na to stanowisko firma oczekuje:

  • doświadczenia w zakresie procesów Master Data,
  • znajomość systemu SAP (moduły: ECC, MDM NW, MDG, ARIBA),
  • wcześniejsze doświadczenie w konfiguracji, integracji oraz migracji danych w obrębie SAP,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (także pisemną).

Firma proponuje współpracę w oparciu o umowę o pracę oraz benefity takie jak prywatna opieka medyczna, Lunch Card, karta Multisport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość rozwoju zawodowego w róznych kierunkach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Programista SAP

Programista SAP bierze udział w projektach programistycznych w technologii SAP. Buduje i wdraża nowe rozwiązania technologiczne, przeprowadza również ich testy. Programista SAP powinien mieć ukończone studia informatyczne. Poza tym powinien posiadać wiedzę z zakresu SQL oraz programować w językach Java i C++ . Ważna jest również znajomość języka angielskiego. Istotne na tym ...
Programista SAP Praca Programista SAP

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (766)
Wałbrzych (48)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (230)
Toruń (131)
Lubelskie:
Lublin (250)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (941)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (2335)
Radom (162)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (77)
Podkarpackie:
Rzeszów (157)
Przemyśl (41)
Podlaskie:
Białystok (135)
Suwałki (41)
Łomża (22)
Pomorskie:
Gdańsk (480)
Gdynia (207)
Słupsk (66)
Śląskie:
Katowice (540)
Częstochowa (169)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (165)
Elbląg (126)
Ełk (74)
Wielkopolskie:
Poznań (700)
Kalisz (78)
Konin (48)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (328)
Koszalin (75)
Kołobrzeg (32)
Auchan (170)
Tesco (72)
Inditex (44)
Leroy Merlin (135)
Bricoman (8)
STRABAG (10)
ABB (23)
Accenture (278)
Carrefour (91)
PKO BP (324)
PwC (31)
KPMG (40)
Orange (21)
IKEA (27)
Budimex (48)

Rekrutują z Praca.pl