Praca.pl Praca Mazowieckie Radom Montażysta Obrazu i Dźwięku Radom
Videomaker – realizacja filmów i animacji

GARDENPHARM SP. Z O.O.
Radom
praca stacjonarna
3280 dni temu

GardenPharm Sp. z o.o. (www.gardenpharm.pl) to lider wśród firm zajmujących się promowaniem zdrowego stylu życia poprzez wsparcie codziennej diety w naturalne suplementy diety najnowszej generacji.

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Marketingu poszukuje Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:
  • realizacja filmów i animacji głównie na potrzeby Internetu np. prezentacje produktów, firmy, relacje z wydarzeń
  • wykorzystanie narzędzi Adobe After Effects, Adobe Premiere itp.
  • umiejętność organizacji elementów do pracy (m.in. znalezienie modeli, współtworzenie scenariuszy filmów, sugerowanie planów zdjęciowych)
Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie realizacji filmów i animacji poparte portfolio (mogą być realizacje hobbystyczne/niekomercyjne)
  • dobra organizacja pracy, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność współpracy w zespole
  • zaangażowanie i chęć rozwoju
  • j. angielski na poziomie komunikatywnym
Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość podstawowych narzędzi marketingu internetowego (znajomość obsługi kanału YouTube, Vimeo etc.)
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę na pełen etat
  • udział w topowych projektach dla marek o zasięgu międzynarodowym
  • intensywny rozwój kompetencji
  • komfortową atmosferę
  • świetnych współpracowników :)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.