Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Inżynier DevOps Katowice
3rd line support Senior Engineer with Citrix [rekrutacja online]

ING Tech Poland
Katowice
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
986 dni temu
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia we wsparciu środowiska wirtualnego - XenApp/XenDesktop, Windows 10 oraz Server 2019,
  • Środowiska SCCM jako narzędzia dystrybucji OS i instalacji oprogramowania,
  • Potrafisz wykorzystać narzędzia takie jak VEEAM, Ivanti oraz FSLogix, Citrix ADC,
  • Pojęcia user density, VM sizing, scaling policies, network policies oraz load balancing nie są Ci obce.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Wiedzę o sieciach komputerowych,
  • Wiedzę o Windows Virtual Desktop, Multi-factor authentication, RBAC, Azure AD Domain Services oraz Azure SQL DB,
  • Doświadczenie w zarządzaniu obrazami OS, aplikacjami i profilami użytkowników.
  • Umiejętność zarządzania politykami AD.
  • Umiejętność aktywnego wprowadzania ulepszeń i innowacji,
  • Umiejętność poszukiwania alternatywnych rozwiązań,
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji.
Informacje o Zespole:

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 18:00 (8 godzin dziennie)
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
30% - Wdrażanie innowacji i usprawnień
30%- Współtworzenie globalnych usług dla grupy ING na całym świecie
20% - Wyznaczanie roadmap technologicznych
20% - Kreowanie strategii
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.