Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    22 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

Vlocity Solution & Technical Architect

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
starszy specjalista (senior)
pełny etat
kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
683 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1524] U

Zadania:

We współpracy z biznesem (Właściciele Produktów, Specjaliści) Platform Architects proponowanie rozwiązania:

  • maksymalizacja wykorzystania istniejących funkcjonalności
  • skalowalność
  • przejrzyste zarządzanie / konfigurowalność
  • projektowanie rozwiązań frontendowych i backendowych pod kątem optymalnej wydajności, elastyczności i łatwości konserwacji
  • optymalizacja istniejących procesów dostaw
  • przegląd kodu stworzonego przez resztę zespołu i praca z nimi, aby go uprościć i ulepszyć
Wymagania:
  • co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego jako Architekt w Salesforce Platform & Vlocity
  • umiejętność zrozumienia szerokiego obrazu rozwiązań programowych
  • gotowość do zrobienia wszystkiego, aby dogłębnie zrozumieć potrzeby Klienta
  • umiejętność wyjaśnienia i sprzedaży wizji poparta przykładami, danymi rynkowymi, case itp.
  • zmotywowanie z silnymi umiejętnościami organizacyjnymi
  • znajomość najlepszych praktyk: kontrola wersji, testowanie, jakość kodu i automatyzacja
  • doskonała znajomość Apex, integracja z zewnętrznymi API i usługami
  • znajomość JS/LWC
  • doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości dokumentacji technicznej
  • zrozumienie metodologii Scrum (doświadczenie pracy w środowisku Agile)
  • poziom języka angielskiego: minimum C1

Mile widziane

  • znajomość procesów telekomunikacyjnych
  • certyfikat Architekt Aplikacji/Architekt Systemów
  • obeznanie na temat devopps, procesów zarządzania wydaniami

Technologie i narzędzia, z którymi pracujemy

  • Apex
  • LWC
  • Vlocity
  • Sfdx
  • VisualForce
  • Gitlab
  • goCD
  • JIRA/Confluence
  • i... nowe, które z nami wprowadzisz!
Oferujemy:
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Współpraca długofalowa
  • Pracę w firmie z branży telekomunikacyjnej

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”