Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

VMware Cloud Developer - praca zdalna

Grafton Recruitment

Poznań

284 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 4-10-44660/PC
Dla naszego Klienta, jednego z europejskich liderów dostarczających najwyższej jakości usługi z obszaru IT, poszukujemy osoby na stanowisko VMware Cloud Developer.

Jest to oferta pracy zdalnej.

Głównymi zadaniami na tym stanowisku będą:
  • Wprowadzanie zmian i innowacji w infrastrukturze chmurowej
  • Zapewnienie drugiej linii wsparcia dla infrastruktury chmurowej opartej na VMware
  • Wsparcie w zarządzaniu siecią
  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemów, incydentów
Requirements:
  • Certyfikat VCP-DCV lub VCP-CMA lub VCP-NV
  • Certyfikat CCNA
  • Znajomość ITIL
  • Doświadczenie w konfigurowaniu firewalli, równoważeniu obciążenia, DNS
  • Zajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość EMC VNX oraz EMC Avamar lub Veeam będzie dodatkowym plusem
Benefits:
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (711)
Wałbrzych (47)
Legnica (69)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (894)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1824)
Radom (62)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (21)