Warranty Specialist [rekrutacja online]

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko-Biała

7 dni temu

Dla znaczącej na ogólnoświatowym rynku firmy produkującej komponenty motoryzacyjne, poszukujemy osoby na stanowisko: Warranty Specialist / Inżynier ds. Gwarancji (Bielsko-Biała).

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 19/2020
Główne zadania:
  • utrzymywanie dobrej współpracy z klientami poprzez odpowiedni nadzór nad wymianą informacji odnośnie niezgodności i wad,
  • kontakt z klientami i negocjacje w zakresie kosztów zwrotów gwarancyjnych,
  • spotkania w grupach tworzonych do rozwiązywania problemów związanych ze zwrotami gwarancyjnymi,
  • analiza kosztów gwarancyjnych,
  • monitorowanie oraz przeprowadzanie analiz technicznych zwrotów gwarancyjnych,
  • ustalanie przyczyn zwrotów gwarancyjnych,
  • wprowadzenie akcji korygujących w celu ograniczenie zwrotów gwarancyjnych,
  • nadzór nad procesem zwracania towaru oraz kosztami z nim związanymi,
  • przygotowanie raportów z przeprowadzonych analiz, w tym raportów jakościowych 8D.
Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie zawodowe zw. ze zwrotami gwarancyjnymi (jako np. Inż. Jakości, Produktu, R&D i inne),
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość branży motoryzacyjnej i obowiązującej w niej standardów (IATF 16949, mile widziane VDA),
  • znajomości narzędzi jakościowych (FMEA, Ishikawa, 8D i inne),
  • dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym dużym atutem znajomość języka niemieckiego,
  • dobra znajomość MS Office,
  • reprezentatywność, zorganizowanie, dyplomacja,
  • umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • duch pracy zespołowej.
Firma oferuje:
  • pracę w przyszłościowej firmie z branży motoryzacyjnej,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • dostęp do najlepszych technologii i unikatowych rozwiązań – prestiż zatrudnienia,
  • duży pakiet socjalny, w tym prywatna opieka, ubezpieczenie, pakiety szkoleń,
  • dobrze zorganizowaną strukturę i stabilny zespół,
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

klikając w przycisk aplikowania

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12

www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.