Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. security

    CEVA Logistics CFS Fulfilment Sp. z o.o.   Sulechów    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    TWOJA ROLA Zapewnienie bezpieczeństwa zgodnie ze standardami organizacji na powierzonym obiekcie. ZADANIA NA STANOWISKU PRACY Planowanie i realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz wewnętrznego systemu bezpieczeństwa Monitorowanie i kontrolowanie bezpieczeństwa na terenie...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Ochroniarz Warszawa
Wartownik / Pracownik ochrony

PWPW S.A.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
766 dni temu

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
GŁÓWNE ZADANIA
  • Realizacja zadań kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej wynikających z ustawy o ochronie osób i mienia, w tym udział w konwojach, obsługa urządzeń skanujących, praca przy obsłudze elektronicznych systemów zabezpieczeń.
  • Praca w systemie zmianowym.
OCZEKIWANIA
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w ochronie osób i mienia.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Wiedza z zakresu przepisów dotyczących ochrony osób i mienia oraz z obsługi elektronicznych systemów zabezpieczeń.
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni.
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna.
  • Zdolność szybkiej reakcji w sytuacji zagrożenia.
  • Komunikatywność.