Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Webdeveloper Warszawa
WEB Developer / Junior WEB Developer w dziale E-commerce

Wurth Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa - Ursus
specjalista junior / mid
praca stacjonarna
922 dni temu
Miejsce pracy: Diamond Business Park Warszawa Ursus (okolice Factory Outlet)
Twoje zadania:
  • Rozbudowa i tworzenie rozwiązań dla sklepu internetowego oraz platform digitalowych
  • Aktywne poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań oraz optymalizacja działań pod kątem szybkości, użyteczności dla sklepu internetowego i aplikacji mobilnej
  • Aktualizacja i optymalizacja komponentów na stronie sklepu internetowego
  • Wsparcie zespołu e-commerce przy projektach digitalowych
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenia w technologiach: HTML5/CSS3/JavaScript
  • Znajomość frameworków jQuery i Bootstrap
  • Znajomość programowania PHP i baz danych (SQL)
  • Znajomość zagadnień RWD
  • Umiejętność spojrzenia na projekt z perspektywy użytkownika (UX) oraz zrozumienia potrzeb biznesowych klienta
  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu stron internetowych
Gwarantujemy Ci:
  • Możliwość pracy w globalnym środowisku
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-16.30, w piątki do 14.00