Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer (PHP)

Generation Marketing
Kraków
praca stacjonarna
1974 dni temu

Ogłoszenie numer: 2130439, z dnia 2018-11-02

Generation Marketing jest dynamiczną, nowatorską firmą wdrażającą pionierskie strategie w branży lead generation. Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają sprzedawcom błyskawicznie łączyć się z klientem.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Projektowanie i modyfikacja witryn dedykowanych Generation Marketing przy wykorzystaniu najnowszych technologii
  • Kodowanie szablonów i form zbierajacych wiadomości
  • Optymalizacja SEO/UX/UI, zdjecia, CSS, JS, HTML
  • Aktualizacja i zarządzanie treścią serwisów internetowych
  • Bieżące raportowanie postępów w zakresie zleconych zadań

Wymagania

  • Praktyczna znajomość języków PHP, HTML5, CSS3, JavaScript ,  MySQL
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design i optymalizacji kodu
  • Znajomość UX/UI
  • Znajomość zagadnień SEO
  • Znajomość najnowszych technologii w aplikacjach internetowych
  • Znajomość Photoshop’a na poziomie pozwalającym na swobodne cięcie layoutów
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w Zespole Profesjonalistów
  • Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów
  • Stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym

Wynagrodzenie

Od 5000 do 7000 PLN