Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer (PHP)

Power Media

Wrocław

291 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Web Developer (PHP)
Miejsce pracy: WrocławNr ref.: PHP/WEB/WRO/KO

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w szeroko pojętej branży światowego gamingu – realizującej rozwiązania e-commerce dla segmentu B2C oraz B2B, a także produkty przeznaczone dla społeczności graczy, poszukujemy doświadczonych programistów PHP.

Do Twoich zadań będzie należało grupowe oraz samodzielne tworzenie projektów internetowych od podstaw, a także rozwój działających już przedsięwzięć internetowych.

Jeśli jesteś osobą nie mającą problemu z pisaniem kodu pozbawionego wsparcia framework’ów, z drugiej strony gotową do ich wykorzystania, czytaj dalej!

 

Jakie wymagania stawia nasz Klient?

 • bardzo dobra znajomość PHP oraz wzorców projektowych
 • dobra znajomość któregoś z popularnych frameworków (preferowane Yii, Symfony 3, Laravel)
 • dobra znajomość JavaScript ( w tym technologii AJAX, jQuery)
 • mile widziana zanjomość Angular.JS lub React.JS
 • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych
 • umiejętność tworzenia kodu HTML i CSS zgodnego ze standardami
 • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (m.in. MySQL)
 • znajomość SVN/GitHub
 • mile widziana znajomość środowiska uniksowego

Co może Tobie zaoferować?

 • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w firmie nowych technologii w segmencie mediów elektronicznych
 • “Work-hard, play-hard atmosphere”
 • międzynarodowe projekty
 • pracę w młodym i dynamicznym zespole
 • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
 • motywacyjny system wynagrodzenia
 • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
 • playroom w biurze

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Poznaj stanowisko: Webdeveloper 
Webdeveloper to stanowisko nieposiadające jednoznacznego odpowiednika w naszym języku. Osoba na nim obsadzona bierze udział w tworzeniu witryn internetowych, skupiając się na zapewnieniu ich poprawnego funkcjonowania od strony programistycznego zaplecza. Webdeveloper opracowuje kod w danym języku programowania, mający zorganizować budowę i funkcjonalność strony. Najczęściej używane technologie to w tym przypadku Java, Perl, PHP, Python, ...
Praca Webdeveloper