Najnowsze oferty pracy

  • SAPUI5 Developer

    LeverX   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    RESPONSIBILITIES Developing innovative business applications by leveraging advanced standards and methodologies offered by SAP. Leveraging SAP Business Technology Platform features such as Integration. Artificial intelligence, Predictive analytics, etc. Working closely with a diverse team of skilled...
  • Programista SAPUI5

    Praca.pl Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres obowiązków: Projektowanie innowacyjnych aplikacji dla biznesu z użyciem narzędzi SAP. Wykorzystywanie SAP Business Technology Platform, w tym AI, analityki, itd. Praca z różnymi specjalistami (UI/UX, programiści, testerzy). Pisanie i sprawdzanie testów aplikacji.
Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer (team lead)

Growth Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3528 dni temu

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych
  • implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML/CSS/JavaScript
  • integracja rozwiązań webowych z systemami CMS oraz CRM
  • prowadzenie zespołu programistów
Wymagania:
  • znajomość front-endu i back-endu
  • bardzo dobra znajomość PHP
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • bardzo dobra znajomość HTML (w tym standardu HTML 5), JavaScript, jQuery
  • znajomość GIT/SVN
  • znajomość frameworków front-endowych (Bootstrap)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:
  • pracę w młodych, międzynarodowych zespołach
  • ciekawe projekty w metodologii Agile (Scrum)
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie