Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

FILTTR
Warszawa
praca stacjonarna
2275 dni temu
Dodano: 2018-02-06 Nr ref: F05353

Czy chciałbyś pracować z wysokiej klasy ekspertami i rozwijać swoje umiejętności? Interesuję Cię praca z nowymi technologiami? Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości. Zainteresowany? Zostaw like'a!

1000 zł za zmianę pracy
  • do 15000 PLN
    B2B
  • Warszawa
    Miejsce pracy
  • 3 osoby
    Wielkość zespołu
    Branża

Języki obce

  • Angielski podstawowy

Wymagana znajomość

  • CSS / 2 lata
  • HTML / 2 lata
  • AngularJS / 2 lata

Wymagana powierzchowna znajomość

  • JavaScript
  • TypeScript
  • Angular
  • Ajax
  • jQuery
  • RWD (Responsive Web Design)
  • XML

Metodologia Pracy

System wersjonowania
Automatyczny build aplikacji
Codzienny build aplikacji
Ewidencja Błędów
Usuwanie błędów przed nowym kodem
Aktualny plan projektów
Analityczna specyfikacja projektów
Ciche warunki pracy
Adekwatne i wydajne narzędzia pracy
Zespół testerów
Testy użyteczności
Stosowanie testów przy rekrutacji

Stan technologiczny

  • Angular
  • HTML
  • CSS
  • jQuery

Opis stanowiska

Mile widziane - Znajomość zagadnień: - Responsive web design (RWD) - User Experience - Usability - Rich Internet Application (RIA) - Aplikacje hybrydowe na urządzenia mobilne

Twoje zadanie

Prace projektowo/programistyczne, udział w projektach w zakresie rozwoju aplikacji bankowości elektronicznej w nowej warstwie front-endu.

Ważność oferty do 22 lutego 2018

ZAINTERESOWANY?
NIE TAK