Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1765 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 2-10-53548

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak działają aplikacje z których korzysta Louvre? Naszym Klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań dla największych na świecie instytucji kultury.
Obecnie poszukujemy specjalisty na stanowisko: Web Developer

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

  • Rozwijanie nowych jak i już istniejących aplikacji (np. eMuseumPlus)
  • Wsparcie implementacji produktów u Klientów zewnętrznych,
  • Systematyczna współpraca z zespołem z całego świata w celu poprawienia jakości powstających rozwiązań.
Wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze web developmentu,
  • Biegła znajomość HTML/CSS,
  • Doświadczenie z SaaS, CMS i API (lub technologiami zbliżonymi),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1) - znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Zaangażowanie oraz chęć nawiązania długofalowej współpracy,
  • Głowa pełna pomysłów!
Informacje dodatkowe:
  • Dowolna forma współpracy,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (ok. 3 dni x tydzień),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Brak dress code,
  • Praca w międzynarodowej firmie o niekorporacyjnym charakterze,
  • Dostęp do najnowszych narzędzi,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Realny wpływa na tworzone rozwiązania,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do aktywności sportowej,
  • Darmowy wstęp do setek instytucji kultury na całym świecie :)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".