Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

WEB Developer

JDM Poland Sp. z o.o.

Warszawa - Wawer

44 dni temu

Ogłoszenie numer: 3369738, z dnia 2020-06-28

Szukamy WEB Developera, który weźmie udział w tworzeniu nowego projektu.

W naszej firmie zajmujemy się projektami, które wymagają różnego poziomu zaawansowania. Od wdrażania mailingów, poprzez proste poprawki na stronach WWW/proste strony typu landing page, po skomplikowane serwisy contentowe.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Wawer

Opis stanowiska

  • tworzeniem/serwisowanie / optymizacja stron internetowych na WordPress
  • dobra znajomość HTML/CSS, podstawowa znajomość JavaScript
  • tworzenie grafik reklamowych w szczególności na potrzeby działań on-line (banery, grafiki do newsletterów, retusz zdjęć)

Wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia w komercyjnym tworzeniu stron internetowych
  • znajomości Wordpress (wersja 5.0 i wyższa)
  • znajomości innych technologii (np. JavaScript, HTML, CSS)
  • znajomość pakietu Adobe
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • pełna dyspozycyjność

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w różnych projektach
  • pracę w doskonałej atmosferze z młodym zespołem pełny etat
  • jasne warunki zatrudnienia i ścieżkę rozwoju
  • odpowiedzialne stanowisko z dużą szansą na awans
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności
Poznaj stanowisko: Webdeveloper
Webdeveloper to stanowisko nieposiadające jednoznacznego odpowiednika w naszym języku. Osoba na nim obsadzona bierze udział w tworzeniu witryn internetowych, skupiając się na zapewnieniu ich poprawnego funkcjonowania od strony programistycznego zaplecza. Webdeveloper opracowuje kod w danym języku programowania, mający zorganizować budowę i funkcjonalność strony. Najczęściej używane technologie to w tym przypadku Java, Perl, PHP, Python, ...
Praca Webdeveloper