Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

Tutlo Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1257 dni temu
Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma do nauki języka angielskiego na żądanie.

Mamy już ponad 8000 aktywnych użytkowników, korzystających z 30 różnych kursów, prowadzonych przez ponad 300 native speakerów i ponad 100 lektorów polskojęzycznych.
Miejsce pracy: Warszawa
Umowa: B2B
Wynagrodzenie: 7 000 - 9 000 zł brutto

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Tworzenie oraz modyfikacja wysokiej jakości szybkich stron opartych o WordPress
  • Budowanie i optymalizacja landing page
  • Zarządzanie stroną www - dbałość o prawidłowe działanie, wygląd i spójność informacji na stronie www
  • Weryfikacja, edycja i optymalizacja działań na stronie www
  • Nadzór nad pozycjonowaniem strony www
  • Współpraca z zespołem marketingu
Jakie mamy wymagania?
  • Minimum trzyletnie  doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu tworzenia i optymalizacji stron internetowych
  • Dobra znajomość HTML, CSS i skryptów JS, praca z Google Tag Manager
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do analizy, min. Google Analytics, Google Search Console.
  • Dobra znajomość zasad i narzędzi SEO
  • Doświadczenie w konfiguracji narzędzi do zbierania danych (Google Analytics, Hotjar, New Relic, CrazyEgg, Adobe Analytics etc.), analizie tych danych, projektowaniu i wdrażaniu testów na podstawie wniosków
Co jest dla nas bardzo ważne?
  • Pomysłowość w rozwiązywaniu złożonych problemów.
  • Zrozumienie rynku nowych technologii i potrzeb klientów
  • Odpowiedzialność za wykonaną pracę i dotrzymywanie terminów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć rozwoju i poznawania nowych technologii.
  • Znajomość podstaw programów graficznych będzie dodatkowym atutem
Korzyści z pracy w Tutlo:
  • Praca w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole
  • Duże perspektywy rozwoju
  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • Stabilna współpraca
  • Możliwość nauki j. angielskiego na platformie tutlo.pl
  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami
  • Częste imprezy integracyjne
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum Warszawy
  • Narzędzia niezbędne do pracy - telefon, laptop, oprogramowanie