Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

Cyclad Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3438 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-12-18

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się wykonywaniem dedykowanych aplikacji webowych i mobilnych dla klientów z całej Europy, poszukujemy Frontend Developera, który dołączy dogrona specjalistów w Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: CC14/FRONTEND/KRK/PRACA/2620
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Tworzenie aplikacji i stron internetowych opartych na technologii HTML/CSS/JavaScript
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie i implementowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta
Wymagania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • Bardzo dobra znajomość HTML/HTML5, CSS oraz JavaScript
  • Praktyczna znajomość jQuery
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Możliwość uczestnictwa w innowacyjnych, międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość poznania najnowszych technologii
  • Twórczą pracę w doświadczonym zespole
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)