Najnowsze oferty pracy

  • Webmaster

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  rekrutacja online
    3 dni
    Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za zawartość i aktualność treści stron internetowych przy wykorzystaniu systemów typu CMS; Analiza ruchu na stronie i efektywności działań SEM; Prowadzenie powierzonych...
Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster Informatyk

Ventia Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2659 dni temu

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor rynku B2B produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Casals, Stavoklima oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:
  • administracja i rozwój firmowych serwisów internetowych,
  • obróbka materiałów graficznych na potrzeby Działu Marketingu,
  • administracja siecią informatyczną firmy oraz sprzętem biurowym,
  • współpraca z zewnętrzną firmą informatyczną oraz bieżące wsparcie informatyczne dla pracowników wewnątrz firmy,
  • wsparcie Działu Marketingu w zakresie potrzeb informatycznych, automatyzacji procesów oraz prac graficznych.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w administracji stron internetowych z wykorzystaniem narzędzi CMS,
  • znajomość HTML, PHP, JavaScript oraz stylów CSS,
  • znajomość programów graficznych oraz/lub DTP będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie we wdrażaniu koncepcji marketingowych dla rynku B2B będzie dodatkowym atutem,
  • kreatywność, pomysłowość, zmysł techniczny,
  • samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy, terminowość.
OFERUJEMY:
  • stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w młodej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • umowę o pracę na pełny etat oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.