Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Webmaster / Koder xHTML, CSS

ITIS Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4781 dni temu
itis_top.jpg

Oferta pracy

ITIS Sp. z o.o. jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, funkcjonującą zarówno na polskim jak i międzynarodowym rynku branży informatycznej, wdrażającą innowacyjne modele biznesowe w dużych instytucjach ubezpieczeniowych w oparciu o różnorodne technologie Microsoft.

Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie oraz rozwój bieżących portali internetowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. rok doświadczenia zawodowego
  • Praktyczna znajomość xHTML, CSS
  • Podstawy Javascript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w stylowaniu aplikacji napisanych w ASP.NET
Oferujemy:
  • Pracę na pełny etat
  • Opiekę medyczną
  • Pracę w młodym, dynamicznym, ambitnym i doświadczonym zespole
  • Udział w ciekawych projektach dla renomowanych Klientów
  • Wykorzystanie potencjału, możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r oku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."