Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Webmaster/Programista

Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa
Warszawa
praca stacjonarna
4890 dni temu

Ogłoszenie numer: 131028, z dnia 2011-01-26

Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa jest jedną z najstarszych i najlepiej rozpoznawalnych księgarni w Warszawie. Powstała w 1952 roku i z początku funkcjonowała jako jedna z wielu placówek "Domu Książki". W 1991 została przekształcona w spółkę cywilną, a od 2002 roku funkcjonuje jako spółka jawna. Od 2004 roku prowadzimy również księgarnię internetową www.prus24.pl.  Współpracujemy z ponad trzema tysiącami wydawców.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 250/2011

Opis stanowiska

Techniczne rozwijanie powierzonych projektów internetowych

Wymagania

  • portfolio z własnymi projektami,
  • znajomość HTML, CSS, Javascript
  • praktyczna znajomość programów graficznych i pakietu ADOBE
  • znajomość technologii FLASH
  • dyspozycyjność, terminowość,
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • chęć zdobywania nowych doświadczeń,
  • umiejętność organizacji pracy, samodzielność, zdecydowanie, punktualność, silna motywacja do pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i kultura osobista,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do doświadczenia i osiąganych wyników
  • współpracę z profesjonalnym zespołem i doskonałą atmosferę
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwości rozwoju osobistego