Zobacz więcej ofert pracy

Website Account manager

eFirst Group Sp. z o.o. Sp.k.
Warszawa
praca stacjonarna
2185 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

eFirst Group, lider rynku e-Commerce w Azji Południowo-Wschodniej, poszukuje specjalistów do pracy stacjonarnej w Warszawie.

ZAKRES ZADAŃ:
  • Zarządzanie przygotowaniem stron reklamowych
  • Odpowiedzialność za proces aktualizacji i wdrażania zmian na stronach reklamowych organizacji
  • Odbiory wykonanych zadań, weryfikowanie jakości, zatwierdzanie poprawności projektów stron internetowych
  • Współpraca i zlecanie zadań do działu IT
  • Współpraca z działem marketingu i przyjmowanie zleceń
  • Umiejętność planowania i organizacji działań
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne
WYMAGANIA:
  • Obsługa Wordpress
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • J. angielski w na poziomie komunikatywnym (czytanie / pisanie dokumentacji projektowej)
  • Rzetelność i dokładność
  • Podstawowa znajomość narzędzi do komunikacji i raportowania: excel, powerpoint, trello, jira
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność, dokładność, spostrzegawczość
MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ:
  • Podstawowa znajomość html / css / js
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu stron internetowych (CMS)
OFERUJEMY:
  • Ekscytującą i rozwijającą pracę u lidera performance marketingu na rynkach Azji Południowo-Wschodniej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z Twoimi umiejętnościami
  • Dużą samodzielność i zaufanie
  • Realne szanse rozwoju
  • Elastyczny czas pracy w komfortowych warunkach (nowoczesne biuro przy ul. Pięknej)
  • Prywatną opiekę medyczną