Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Wiceprezes Zarządu Kraków
Wiceprezes / Członek Zarządu biura projektowego

CONTROL PROCESS S.A.
Kraków
praca stacjonarna
1663 dni temu

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

Pozyskiwanie kontraktów projektowych, znajomość sektora energetycznego, ochrony środowiska i przemysłu ogólnego mile widziane.

Wymagania:
  • doświadczenie w wielobranżowym biurze projektów
  • praca w jednostce projektowania co najmniej 3-5 lat
  • znajomość projektowania oraz procedur i przepisów niezbędnych przy wykonywaniu wielobranżowych projektów od zlecenia do uzyskania pozwolenia na budowę
  • doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów projektowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.