Wind Project Engineer (Cost estimation / wind energy)

NES Global Talent

Warszawa

3 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach średniego i wyższego szczebla managerskiego. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera klientów w 28 krajach z 45 biur. NES rekrutuje w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, jednego z wiodących generalnych wykonawców dla energetyki odnawialnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 7000-13000 brutto

Forma współpracy: Umowa o pracę

Na tym stanowisku będziesz uczestniczyć w przygotowywaniu projektów wykonawczych i współtworzył plany kosztowe dla inwestycji wiatrowych i fotowoltaicznych w aspektach konstrukcyjno-budowlanych.

Zakres obowiązków:
  • - współtworzenie strategii kosztowych
  • - opiniowanie projektów w zakresie efektywności kosztowej
  • - reprezentowanie firmy przed inwestorami
  • - kontakt z podwykonawcami, dostawcami
  • - stałe badanie rynku
Idealny kandydat powinien:
  • mieć wykształcenie wyższe, inżynieryjne, preferowani absolwenci budownictwa (lub pokrewnych kierunków)
  • posługiwać się swobodnie językiem angielskim
  • mieć co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży konstrukcyjnej
  • mieć doświadczenie zdobyte przy inwestycjach wiatrowych lub fotowoltaicznych
  • być osobą kreatywną oraz chętną do wnoszenia własnych pomysłów i uwag
  • mieć uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (nie są wymagane, lecz będą dużym atutem)

Klient oferuje:

  • stałe zatrudnienie na umowie o pracę
  • pełne wsparcie w rozwoju (dążenie do zdobycia uprawnień, międzynarodowe szkolenia)
  • otwartość na różne drogi rozwoju wewnątrz organizacji
  • międzynarodowe środowisko pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier Projektu
Osoba na tym stanowisku zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i wprowadzeniem w życie nowego projektu. Opracowuje harmonogram przyszłych prac, sporządza niezbędną dokumentację, np. projektową i zdawczo-odbiorczą, oraz nadzoruje przebieg wszystkich realizowanych działań. Bierze udział we wszystkich stadiach projektu, od jego rozpoczęcia i kalkulacji kosztów, przez testy, do ostatecznego odbioru. Ocenia także efekty końcowe działań i ...
Praca Inżynier Projektu