Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Wizażysta / Wizażystka

MAC

Warszawa - CH Promenada

4 dni temu

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów:

Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works

Obecnie do sklepu MAC w C.H. Promenada poszukujemy osób, które obejmą stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - CH Promenada

MAC, jedna z wiodących marek kosmetycznych, należąca do światowej sławy koncernu Estee Lauder Companies, oferująca szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do makijażu, skierowanych do profesjonalnych makijażystów oraz wszystkich osób interesujących się najnowszymi trendami panującymi w świecie mody i makijażu.

Obowiązki:
  • Sprzedaż kosmetyków MAC poprzez przeprowadzanie profesjonalnych pokazów makijażu w salonie MAC;
  • Udzielanie profesjonalnych porad klientom w oparciu o najnowsze kierunki w makijażu;
  • Profesjonalna obsługa klienta dostosowana do standardów MAC.
Oczekujemy:
  • Ukierunkowanie na najnowsze trendy w modzie i makijażu;
  • Znajomość profesjonalnej obsługi klienta;
  • Znajomość profesjonalnego makijażu;
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów do makijażu;
  • Zaangażowanie, entuzjazm, zmysł artystyczny oraz łatwość nawiązywania kontaktu z klientem;
  • Ukończenie szkoły wizażu oraz posiadanie portfolio mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Rozwój artystyczny, liczne szkolenia i możliwości rozwoju w ramach firmy;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole;
  • Kartę zniżkową;
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Administratorem danych jest Alshaya Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-845, ul. Łucka 2/4/6 . Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV, klikając:

Poznaj stanowisko: Wizażystka

Wizażystka, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się profesjonalną zmianą wizerunku klienta, w oparciu o efekt jaki dana osoba chce uzyskać, miejsce lub sytuację, do której ma on być przystosowany, etc. Choć w pierwszej kolejności z pracą wizażystki kojarzy nam się przeważnie wykonywanie makijażu, w rzeczywistości do obowiązków osoby zatrudnionej w tym charakterze należy także niekiedy ingerencja w ubrania i detale ...
Wizażystka Praca Wizażystka

Aplikujesz na ogłoszenie