Najnowsze oferty pracy

  • Wizażystka / Wizażysta

    La Makeup Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Poszukujemy makijażystki/makijażysty do naszego salonu piękności – Makeup Beauty Atelier! Dołącz do zespołu miłośników piękna i pomóż nam spełniać marzenia naszych klientek. Zadania: Wykonywanie makijaży codziennych i okolicznościowych; Dbanie o swoje stanowisko pracy; Współpraca z zespołem;
Zobacz więcej ofert pracy

Wizażysta / Wizażystka

MAC
Wrocław, Wrocław - CH Magnolia
praca stacjonarna
1648 dni temu

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów:

Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works

Obecnie do sklepu MAC w C.H. Magnolia poszukujemy osób, które obejmą stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław - CH Magnolia

MAC, jedna z wiodących marek kosmetycznych, należąca do światowej sławy koncernu Estee Lauder Companies, oferująca szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do makijażu, skierowanych do profesjonalnych makijażystów oraz wszystkich osób interesujących się najnowszymi trendami panującymi w świecie mody i makijażu.

Obowiązki:
  • Sprzedaż kosmetyków MAC poprzez przeprowadzanie profesjonalnych pokazów makijażu w salonie MAC;
  • Udzielanie profesjonalnych porad klientom w oparciu o najnowsze kierunki w makijażu;
  • Profesjonalna obsługa klienta dostosowana do standardów MAC.
Oczekujemy:
  • Ukierunkowanie na najnowsze trendy w modzie i makijażu;
  • Znajomość profesjonalnej obsługi klienta;
  • Znajomość profesjonalnego makijażu;
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów do makijażu;
  • Zaangażowanie, entuzjazm, zmysł artystyczny oraz łatwość nawiązywania kontaktu z klientem;
  • Ukończenie szkoły wizażu oraz posiadanie portfolio mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Rozwój artystyczny, liczne szkolenia i możliwości rozwoju w ramach firmy;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole;
  • Kartę zniżkową;
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej.