Najnowsze oferty pracy

  • Wizażystka / Wizażysta

    La Makeup Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Poszukujemy makijażystki/makijażysty do naszego salonu piękności – Makeup Beauty Atelier! Dołącz do zespołu miłośników piękna i pomóż nam spełniać marzenia naszych klientek. Zadania: Wykonywanie makijaży codziennych i okolicznościowych; Dbanie o swoje stanowisko pracy; Współpraca z zespołem;
Zobacz więcej ofert pracy

Wizażystka (Szkoleniowiec)

BEAUTY EXPERT
Wrocław
praca stacjonarna
1650 dni temu

Ogłoszenie numer: 2646942, z dnia 2019-09-12

Szkoła Beauty Expert to nowoczesna placówka kształcąca przyszłe kosmetyczki, wizażystów oraz stylistów paznokci i rzęs. Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów, nasze szkolenia charakteryzują się wysokim stopniem wiedzy zarówno merytorycznej jak i praktycznej. Nasi kursanci przyjeżdżają do nas z całej Europy i nie tylko.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy szkoleniowców z pasją, którzy przekażą maksymalną ilość wiedzy naszym uczennicom w Rocznej Szkole Kosmetycznej.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie zajęć w zakresie wizażu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • gotowość do pracy w weekendy
  • dobra organizacja pracy
  • kultura osobista i zaangażowanie
  • dobra komunikacja w pracy z grupą
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy