Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 godz.
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy

WMS Jr Konsultant

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2509 dni temu

Nigel Frank International globalny lider w rekrutacji specjalistów MS Dynamics, poleca kandydatów do najlepszych firm na całym świecie!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0806

LOGISTYKA! KONSULTACJE! BIZNES! WMS!

Dla każdego logistyka istotne jest żeby wszystko działało jak w zegarku. Żeby dotarło na miejsce w odpowiednim czasie, do odpowiedniej osoby.

Dokładnie jak moje ogłoszenia!

Jeśli masz wiedzę z obszaru Logistyki, wiesz jak taki biznes powinien funkcjonować, masz świetnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne, a przede wszystkim jesteś otwarty na nowe wyzwania, energiczny i chłoniesz wiedzę z prędkością światła - to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Wraz z moim klientem poszukujemy Jr Konsultanta ds rozwiązań WMS.

Chcesz się nauczyć jak wdrażać takie rozwiązania? Masz doświadczenie z systemami ERP lub WMS?

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet finansowy! Bonusy 20-30% co kwartał, coroczna podwyzka (jeśli wypełni się wymagania), wynagrodzenie nawet do 5500 brutto.

Brzmi dobrze jak na początek, prawda?

Gdybym miał opisać mozliwości w tej pracy w kilku słowach to wybrałbym:

  • Najnowsze technologie
  • Ogromne możliwości rozwoju
  • interesujący pakiet wynagrodzeń